Ökoalpin 50

I když je tím nejmenším mezi sporáky Ökolapin, vaří na jedničku. Péct však zatím neumí.

Ökoalpin 60

Moderní sporák na dřevo, se kterým je vaření radost. Pečení ovšem neholduje.

Ökoalpin 60BU

Kuchyňský sporák, který si tyká i s pečením. Velká prosklená dvířka a trouba pod topeništěm (BU = Backrohr unten) jsou toho důkazem.

Ökoalpin 60BU XL

U modelu XL najdete všechny klady kamen 60BU. Na své si přijdou hlavně fanoušci pečení, pro které je větší trouba jako stvořená.

Ökoalpin 70

Co umístit troubu vedle topeniště? S kuchyňskými kamny Ökoalpin 70 to není žádný problém! Pak už si jen rozmyslet, jestli troubu umístit vpravo nebo vlevo, s teploměrem či osvětlením. Volba je jen na vás.

Ökoalpin 70BU

Sporák se stejnými kvalitami jako Ökoalpin 70. Pečení je však ještě příjemnější, a to díky větší troubě.

Ökoalpin 70BU XL

Mysleli jste si, že vás kamna Pertinger už nedokáží překvapit? Chyba! Model Ökoalpin 70BU XL vás vyvede z omylu. Kombinuje sporák o velikosti 70 cm spolu s druhou největší troubou, kterou můžete u volně stojících kamen Pertinger najít.

Ökoalpin 70+5

Pro ty z vás, kteří oceňují tradici, jsou tato kamna jako stvořená. Ökoalpin 70+5 byla vytvořena speciálně pro italský trh s cílem nahradit běžné kuchyňské sporáky na dřevo se šířkou 75 cm. Co si tedy zkusit pozvat do kuchyně italskou klasiku?

Ökoalpin 80

Raději vaříte než pečete? Tak právě teď zpozorněte! Plotna s rozměrem 80 cm poskytne vám i vašim strávníkům ten pravý zážitek z vaření.

Ökoalpin 90

Chcete si maximálně užít jak vaření, tak pečení? Ökoalpin 90 je pro vás tou správnou volbou! Velká plotna i trouba vám umožní obojí. A objemný zásobník na dřevo vše jistí.