Ökoalpin 70BU

Sporák se stejnými kvalitami jako Ökoalpin 70. Pečení je však ještě příjemnější, a to díky větší troubě.

Na kuchyňském sporáku Ökoalpin 70BU si vaření i pečení užijete. Plotna je veliká 600 x 500 mm, což odpovídá velikosti běžné elektrické sklokeramické desky. Trouba je nižší, ale šířka a hloubka vám bude známá. Trouba je umístěna pod topeništěm, je dodávána s vestavěným teploměrem a pečicím plechem. Volitelně je možné dodat osvětlení trouby, teleskopické výsuvy či rošt.

Kamna jsou 700 mm široká a hluboká stejně jako kuchyňská linka – 600 mm. Výška kamen je individuálně nastavitelná v rozmezí 850 – 910 mm.

Kamna jsou napojena na externí přívod vzduchu. Proč je připojení kamen na externí vzduch důležité? Kamna k hoření používají vzduch zvenku, což má dva přínosy – neubírají vám vzduch z místnosti, kde pobýváte, a zároveň vám ho neochlazují. Kamna mají 8 možností odkouření, což oceníte především ve fázi plánování komína.

Kamna, která sází na výhody sériové výroby, ale přesto jsou zhotovená na míru. Každý si je upraví podle svých představ – vzhled, výšku, barvu.

Čtěte dále, prohlédněte si fotografie různých provedení a zjistěte, proč jsme si zamilovali sérii volně stojících kamen Ökoalpin.

Technická data najdete zde.

Nominální výkon

8 kW

Rozměry (Š x H x V)

700 x 600 x 850 – 910 mm

Účinnost

84,2 %

Mám zájem o tato kamna

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

    Další kamna z řady