Série kamen Pertinger

Kuchyňský sporák na dřevo v moderním provedení. Volně stojící kamna na dřevo řady Ökoalpin 90 mohou být dodána i s elektrickým či jiným spotřebičem tak, aby vzhled byl jednotný. Součástí dodávky je v tomto případě i nerezová stěna za plotnami na vaření a digestoř. Kamna jsou napojena na tahový systém a vyhřívají lavici ve vedlejší místnosti.

Kamna volně stojící


Topeniště Pertinger typ 100XL v nerezovém provedení, prosklená dvířka topeniště a výrobcem dodávaný sokl s oblou nikou na dřevo. Kamna jsou obložená keramickými kachli.

Kamna k obestavbě


I takto netypicky je možné vybudovat moderní kuchyňský sporák značky Pertinger. Topeniště bylo umístěno z boku, aby byl od jídleního stolu možný pohled do ohně. Trouba a dřevník jsou umístěny tak, aby k nim byl z kuchyně dobrý přístup.

Kamna na zakázku


Kamna teplovodní


Za účelem připravit svým hostům lahodné jídlo instalovala firma Pertinger v restauraci sporák na dřevo s dvěma troubami, které umožňují pečení v různých teplotách. Vpravo se nachází dvě velké zásuvky, které nenechají připravené jídlo vychladnout. Na levé straně se nachází plynový vařič.

Kamna pro gastronomii