Teplovodní kuchyňská kamna 90

I když se teplovodní kuchyňská kamna 80, 90 a 100 s pevným roštem liší rozměry a výkonem, některé věci mají společné. Těmi jsou účinnost, objem výměníku a teplo předané do vody. Která teplovodní kamna si získala právě vás?

Teplovodní kuchyňská kamna 100

Dvířka trouby modelů 80, 90 i 100 můžete otevírat buď z boku nebo je vyklápět. Umístění pantů vlevo, vpravo nebo dole totiž umožňuje maximální variabilitu pro manipulaci s dvířky. Jaký způsob otevírání se bude hodit právě do vaší kuchyně?

Teplovodní kuchyňská kamna 80 PLUS

Pohyblivý rošt je výsadou řady PLUS teplovodních kuchyňských sporáků na dřevo Pertinger. Tato řada je proto jako stvořená pro energeticky náročnější domy. Výkon kamen se totiž umí přizpůsobit potřebám tepla, které se během roku mění.

Teplovodní kuchyňská kamna 90 PLUS

Také modely PLUS se liší rozměry a výkonem, avšak účinnost, objem výměníku a teplo předané do vody se shodují. Která teplovodní kamna Pertinger budou ta vaše?

Teplovodní kuchyňská kamna 100 PLUS

Plus, nebojte se ozvat, že byste si přáli řídící jednotku celého teplovodního systému. Do zásuvky pod troubou u všech modelů PLUS je možné tuto technologii zabudovat. Rádi vám s tím pomůžeme!